Hakkımızda

        Çerikan Sigorta olarak , genç , enerjik , bilgili ve tecrübeli çalışanlarımızla bütünlük oluşturan bir ekip olmayı başardığımız için kendimizi bir adım önde hissediyoruz. Sektörümüz hizmet sektörü olduğundan , başarılı olabilmenin yolunun müşterilere kusursuz hizmet vermekten geçtiğini düşünüyor ve bu yönde çalışıyoruz. 1985 yılından bu yana sektörün en önemli acentelerinden biri olma başarısını gösteren Çerikan Sigorta ailesi olarak, aile bireyleriyle hizmet verdiğimiz için sorumluluklarımızın daha fazla olduğunun farkındayız. Bu bilinçle sizlere daha yakın ve ulaşılabilir hizmet sunmak arzusundayız.

        Sektörümüzde pek çok sigortalı hasar anında muhattap bulamamaktan yakınırlar. Yardıma en çok ihtiyaçları olduğunda, dertlerini anlatabilecekleri , yol yordam öğrenebileceklerini birini bulamamak en büyük sorundur... Özellikle banka şubelerinden sigorta yaptıran sigortalıların en büyük sorunu muhattapsızlıkdır... Çerikan Sigorta ailesi olarak , önemle üzerinde durduğumuz konu budur. Sigorta yaptırırken nasıl hasar anını düşünerek prim ödüyorsanız , hasar anında nereyi , kimi arayacağınızı , her an her saat arayıp arayamayacağınızı da düşünmelisiniz . Sigortalılarımızın tamamına 24 saat kullanımda olan telefon numaralarımızı verdiğimiz için , gece yarısı dahi olsa arayıp bilgi alabileceğiniz bir hizmet sunmaktayız.

        Sektörün en önemli sigorta şirketlerinin acenteliğini yapmanın gururunu ve sorumluluğunu taşıyan ailemiz ,   kaliteli , güvenilir , samimi ve ulaşılabilir olma misyonunundan şaşmadan yoluna devam etmektedir.  

 

Başarılarımız;

2005 YILI AXA OYAK SİGORTA A.Ş. KÂRLILIK BRANŞINDA TÜRKİYE BEŞİNCİLİĞİ

2007 YILI AXA OYAK SİGORTA A.Ş. MİLYONERLER KULÜBÜ GÜMÜŞ ÜYELİK ÖDÜLÜ

2008 YILI AXA SİGORTA A.Ş. MİLYONERLER KLUBÜ ALTIN ÜYELİK ÖDÜLÜ

2009 YILI AXA SİGORTA A.Ş. MİLYONERLER KLUBÜ GÜMÜŞ ÜYELİK ÖDÜLÜ

2010 YILI AXA SİGORTA A.Ş. MİLYONERLER KLUBÜ GÜMÜŞ ÜYELİK ÖDÜLÜ